сряда, 14 октомври 2015 г.

Helloween-ско ми е!

Здравейте мили феички!

Помня, че последният път, когато се въодушевих да се включа в някоя от многобройните и наистина интересни размени, които се правят в хартиеното ни фейско царство, беше преди почти година. Разбира се поради факта, че съм страшно несериозна даже не го отразих тук, пък и като цяло от доста време съм изневерила на обещанието, което си дадох - в блога да събирам нещицата, които правя от време на време. 
А дори по-лошото е, че доста от тях, които правих спорадично през последните 2 години не съм снимала... други пък - съм снимала съвсем набързо с телефона си, което също противоречеше на всичките ми разбирания за представяне на "изкуство".

Та.. за Хелоуин си говорихме! ;) И за Кали, която повторно ме вдъхнови да се включа в размяната на нещичко направено по повод празника. 

Всъщност тя така ме вдъхнови, че направих две картички, защото ми се ще да изненадам не само късметчето, което ми се падне от "жребия", но и сладурката, на която късметче ще съм аз. 

Сигурно като видите двете картички ще си кажете - ама то в тях няма нищо страшно или пък.. хм.. смешно или сладко... Ама аз пък ще ви кажа, че никой не си управлява музите и моята лично реши да ме заведе в страната на хелоуинските цветове и странни герои. 




А ей тука ще цапна и миналогодишното си "произведение", което е в пълна противоположност на сегашните ми творения за хронологична справка следващата година по същото време. ;)



40 коментара:

  1. Много са готини, Гери! :) Радвам се да видя твоите творения отново в блог пространството.

    ОтговорИзтриване
  2. Ех, как ме радва, че пак съм ти дала повод да изтупаш прахоляка от блога си. Липсваш на всички картичкоправещи и много на мен. Картичките ти са прелестни и завиждам на късметлиите.

    ОтговорИзтриване
  3. Лелее, страшно красиви са! Продължавайте да творите!

    ОтговорИзтриване
  4. Absolutely fantastic job you have done here.This is so nice.Thanks for sharing.

    ОтговорИзтриване
  5. Приветствую всех на этом блог-форуме, я хочу рассказать вам о финансовом прорыве, который мистер Ли предлагает мне пережить, когда я голодал вместе со своим бизнесом и семьей во время пандемии covid19. Я наткнулся на мистера Ли в блоге, кто-то порекомендовал его всем, кто ищет ссуду, я был так взволнован, и у меня тоже появилась мотивация находиться в таком положении финансовой свободы, поскольку моя семья голодала, я связался с мистером Ли по поводу того, какое приложение я сказал ему история моей жизни о финансовом положении он присылает мне форму заявки, чтобы заполнить мои данные, что я и сделал после того, как он отправил мне кредитный договор, затем я отправил его своему юристу, чтобы он посмотрел и посоветовал мне, как это сделать, затем после Я подписал кредитный договор после того, как мой кредит был одобрен через несколько часов после того, как банк связался со мной для перевода средств и сборов, которые мне нужно снять на стойке банка Я снял расходы, которые я получил свой кредит на следующий день, когда я снял банковские сборы, поэтому Было действительно приятно работать с мистером Ли, и я очень благодарен ему за помощь, которую он мне оказал, которая действительно помогла моей семье от голода. свяжитесь с мистером Ли по электронной почте: 247officedept@gmail.com или поговорите с ним о том, какое приложение + 19893943740. для быстрого ответа, потому что он всегда занят, но у них есть другой профессиональный коллега, работающий с ним, но я рекомендую мистера Ли всем ищу финансовую помощь.

    ОтговорИзтриване
  6. Congratulations on your article, it was very helpful and successful. edc8cba72014ee0a7ecc8667cdbf72d9
    sms onay
    website kurma
    numara onay

    ОтговорИзтриване
  7. Thank you for your explanation, very good content. d86c6cbd4d754578f982da378841aa9d
    define dedektörü

    ОтговорИзтриване

Няма по-голяма награда от това да знаеш, че това, което си направил е било оценено от някого! Отрицателните оценки ми помагат да стана по-добра, а положителните ми дават увереността, че вървя в правилната посока. Благодаря ви, другарчета!

LinkWithin

Може да харесате и нещичко от: